02 205 703 40 (8.00 - 18.00) 02 205 703 40 (8.00 - 18.00)

02 205 703 40 (8.00 - 18.00) Potrebujete poradiť?02 205 703 40 (8.00 - 18.00) 8.00 - 18.00

Poradňa
0
Do dopravy zadarmo ostáva 9999,- EUR
Menu

Filtrácia

 

Kvalitnú pánsku funkčnú bielizeň oceníte pri každej športovej aktivite. Vaša pokožka ostane suchá a Vy si budete môcť lyžovanie, hokej a ďalšie zimné aktivity vychutnať naplno –  s pocitom komfortného sucha a tepla. Nezabudnite však, že sa  funkčná bielizeň delí do dvoch kategórií  - prvá a druhá vrstva. 

Prvá vrstva  je braná ako základná a stane sa v podstate Vašou druhou kožou. Má sacie vlastnosti, ktoré odvádzajú pot od tela a udržujú konštantnú telesnú teplotu. Druhá vrstva  je tepelne izolačná a oblieka sa na prvú vrstvu. Zamedzuje strate telesného tepla a je určená do chladnejšieho počasia. Viac tu >

h2> Funkčná bielizeň pre exkluzívny pocit sucha
Pýtate sa, v čom je tá toľko ospevovaná funkčná bielizeň vlastne tak výnimočná? Je vyrobená zo špeciálnych syntetických vlákien, ktoré enormne nasiaknu vlhkosť a odvedú ju preč od tela. Vďaka tomu budete v suchu - už žiadny lepivý pocit na spotenom chrbte. Funkčná bielizeň zostáva suchá, pretože odovzdáva vlhkosť do vzduchu či ďalších vrstiev oblečenia. A keď podáte extrémny výkon a funkčná bielizeň predsa len trochu navlhne, môžete si byť istí, že do druhého dňa ju budete mať opäť suchú a môžete ju použiť.
 

Funkčná bielizeň nechladí

Máte spotený chrbát a pri zafúkaní vetra sa Vám navlhnuté tričko prilepí na kožu a nepríjemne zachladí? S funkčnou bielizňou sa Vám to nestane. Termo bielizeň totiž nechladí.  Nasiaknutú vlhkosť totiž odvádza ďalej – do vzduchu alebo do ďalších vrstiev oblečenia a samotná zostane suchá a teda nechladí. Vyskúšajte komfort pri športe aj Vy a objednajte si termo bielizeň pre všetky svoje zimné pohybové aktivity.
 

Funkčná bielizeň je pre všetky príležitosti

Zaistiť si dokonalé pohodlie znamená obliecť sa do termo bielizne od hlavy až ku  päte. Našťastie s Astratexom to je hračka. V našej ponuke totiž nájdete pánske termo tričká, trenky i spodky. A to aj s  dlhými či krátkymi rukávmi či nohavicami. A nezabúdame ani na praktické termo ponožky, ktoré vám zaistia nohy v teple. A to je pre horské túry aj poriadnu lyžovačku základ. Naviac si môžete vybrať  z viacerých farieb  a vystúpiť tak z  nudného šedo čierneho oblečenia - v ponuke aj modré či červené kúsky!  

 

Newsletter

Chcete sa dozvedieť o novinkách?Prihláste sa do newsletterua získajte 5 EUR

Editácia, odhlásenie