JavaScript nie je pravdepodobne povolený.
Pre bezproblémový chod stránok je vyžadovaný. Pre viac informácií kliknite tu.

Erotické doplnky

Erotické doplnky
Posteľové chvíľky vo dvojici sú ako hra pre veľké deti. Čo tak si tú hru ešte viac spríjemniť? Astratex.sk Vám vedľa erotickej spodnej bielizne prináša tiež množstvo erotických doplnkov, ktoré využijete v kombinácii so zvodnými korzetmi, body či podväzkami. Nedovoľte, aby Váš intímny život ovládla nuda a stereotyp a včas si ho okoreňte. Na erotickú bielizeň si možno po čase zvyknete, naše doplnky Vás však z nudy opäť rýchlo vytiahnu von! S našimi erotickými doplnkami sa Vám posteľové hrátky nikdy neomrzia.

Erotické doplnky

Posteľové chvíľky vo dvojici sú ako hra pre veľké deti. Čo tak si tú hru ešte viac spríjemniť? Astratex.sk Vám vedľa erotickej spodnej bielizne prináša tiež množstvo erotických doplnkov, ktoré využijete v kombinácii so zvodnými korzetmi, body či podväzkami. Nedovoľte, aby Váš intímny život ovládla nuda a stereotyp a včas si ho okoreňte. Na erotickú bielizeň si možno po čase zvyknete, naše doplnky Vás však z nudy opäť rýchlo vytiahnu von!

S našimi erotickými doplnkami sa Vám posteľové hrátky nikdy neomrzia.

Potrebujete poradiť? Volajte na 0850 232 850

HOTLINE: 0850 232 850

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane on-line; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.
Copyright 2005-2018 © ASTRATEX s.r.o.

Všetky podprsenky. Výpredaj až -65 %

Doprava
ZADARMO!

nad 29 €!

Do konca akcie zostáva: