JavaScript nie je pravdepodobne povolený.
Pre bezproblémový chod stránok je vyžadovaný. Pre viac informácií kliknite tu.

Dojčiace a tehotenské podprsenky

Dojčiace a tehotenské podprsenky
Astratex.sk ponúka pre súčasné maminky kvalitné materské dojčiace podprsenky. Nezabúdame ani na budúce maminky. Práve vy prežívate najkrajšie obdobie svojho života a tešíte sa na narodenie dieťatka. Pre Vás ponúkame tehotenské podprsenky, aby ste boli v pohodlí.  Dojčiace podprsenky sú nevyhnutnou súčasťou výbavy každej novopečenej mamičky - nielenže uľahčia samotné dojčenie, ale navyše poskytnú dostatočnú podporu prsiam, ktoré sú v tehotenstve i po pôrode veľmi namáhané. Materské podprsenky z Astratex.sk sú však tiež jedinečnými dizajnérskymi kúskami - vyzerať skvele môžete aj ako matka. Môžete vyberať z niekoľko druhov - veľmi obľúbené sú napríklad vystužené dojčiace podprsenky.

Dojčiace a tehotenské podprsenky

Astratex.sk ponúka pre súčasné maminky kvalitné materské dojčiace podprsenky. Nezabúdame ani na budúce maminky. Práve vy prežívate najkrajšie obdobie svojho života a tešíte sa na narodenie dieťatka. Pre Vás ponúkame tehotenské podprsenky, aby ste boli v pohodlí. 

Dojčiace podprsenky sú nevyhnutnou súčasťou výbavy každej novopečenej mamičky - nielenže uľahčia samotné dojčenie, ale navyše poskytnú dostatočnú podporu prsiam, ktoré sú v tehotenstve i po pôrode veľmi namáhané. Materské podprsenky z Astratex.sk sú však tiež jedinečnými dizajnérskymi kúskami - vyzerať skvele môžete aj ako matka. Môžete vyberať z niekoľko druhov - veľmi obľúbené sú napríklad vystužené dojčiace podprsenky.

Potrebujete poradiť? Volajte na 0850 232 850

HOTLINE: 0850 232 850

Copyright 2005-2017 © ASTRATEX s.r.o. webdesign: PeckaDesign | Eshop Netdirect Shopcentrik | Servicing by Programia.cz

Den dopravy zdarma!

Doprava
ZADARMO!

Úplne zadarmo!

Do konca akcie zostáva: