JavaScript nie je pravdepodobne povolený.
Pre bezproblémový chod stránok je vyžadovaný. Pre viac informácií kliknite tu.

Bodystocking

Bodystocking
Pančucha na celé telo? Tak presne to je bodystocking. Jemná elastická sieťka pokrýva celé telo, a žena je tak celá oblečená, neoblečená ... Ale v každom prípade neskutočne vzrušujúca. Originálne motívy podporujú fantáziu a dokážu vyzdvihnúť prednosti ženského tela. A ako čerešnička na torte potom funguje praktický rozparok v rozkroku, ktorý otvára cestu k erotickým hrám bez toho, aby bolo nutné celý overal vyzliekať. Bodystocking je taktiež originálnym darčekom, ktorým rozhodne prekvapíte! Vyzkoušejte něco nového – vyzkoušejte bodystocking.  

Bodystocking

Pančucha na celé telo? Tak presne to je bodystocking. Jemná elastická sieťka pokrýva celé telo, a žena je tak celá oblečená, neoblečená ... Ale v každom prípade neskutočne vzrušujúca. Originálne motívy podporujú fantáziu a dokážu vyzdvihnúť prednosti ženského tela. A ako čerešnička na torte potom funguje praktický rozparok v rozkroku, ktorý otvára cestu k erotickým hrám bez toho, aby bolo nutné celý overal vyzliekať. Bodystocking je taktiež originálnym darčekom, ktorým rozhodne prekvapíte!

Vyzkoušejte něco nového – vyzkoušejte bodystocking.

 

Potrebujete poradiť? Volajte na 0850 232 850

HOTLINE: 0850 232 850

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane on-line; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.
Copyright 2005-2018 © ASTRATEX s.r.o.

Všetky podprsenky. Výpredaj až -65 %

Doprava
ZADARMO!

nad 29 €!

Do konca akcie zostáva: