PORADŇA

Všetko, čo potrebujete
vedieť o spodnej bielizni

8 typov podprseniek, ktoré padnú pod plesové šaty

Dátum:9.1.2020

Tiež sa vám stalo, že ste sa chystala na ples alebo na párty, vyhliadla ste si prekrásne šaty, ale boli tak “extravagantné”, že z nich bola vaša klasická podprsenka vidieť na všetky strany? Aby ste si mohla vziať kedykoľvek a akékoľvek šaty a byť kráľovnou večera, zostavili sme pre vás praktický manuál.
Šaty bez ramienok

1. Šaty bez ramienok

Zabudnite na gélové “neviditeľné ramienka”. Po prvé vám žiadnú službu neurobia, pretože sa gélový materiál vyťahuje a deformuje. A po druhé sú VŽDY vidieť. Praktickejšie je body bez ramienok, ktoré nielen vytvaruje dokonalý dekolt, ale navyše má aj formujúci efekt.

Druhým variantom je kvalitná a dobre padnúca podprsenka bez ramienok. Pamätajte, že obvod má aj pri klasickej podprsenke s ramienkami niesť 80 % váhy poprsia. Je teda vážne dôležité zvoliť si správnu veľkosť. Vyskúšajte našu aplikáciu Poradňa, ktorá vám výber uľahčí.

PS: Ak si zvolíte šaty korzetového strihu, žiadnu podprsenku potrebovať nebudete, pretože podpora je všitá priamo v korzetovom páse.

Šaty s výstrihom na chrbte

2. Šaty s výstrihom na chrbte

Ak sa rozhodnete, že namiesto hlbokého dekoltu chcete šaty s výstrihom na chrbte, jediné, čo potrebujete je malý pások pre znížené zapínanie. Ten si pripnete k akejkoľvek vašej obľúbenej podprsenke a zázrak je na svete.

Skvelou voľbou je aj multifunkčná podprsenka so znížením zapínaním na chrbte, ktorá hlavne bujnejším prsiam poskytne solídnu oporu.

Sukienka bez rękawów

3. Šaty bez rukávov (alebo výraznejšie vykrojených prieramkov)

Aj v tomto prípade vám skvelo poslúži vaša obľúbená hladká podprsenka (ideálne telovej farby).

Stačí si zaobstarať konvertor ramienok. Táto malá vecička dokáže stiahnuť ramienka k sebe tak, že vám vzadu nebudú vyliezať ani, keď budete mať dosť vykrojený strih rukávov.

Šaty s viazaním za krk

4. Šaty s viazaním za krk

Tu už ide trochu do tuhého a je potreba siahnuť po naozajstných stylingových vychytávkach, ktoré používajú aj profesionálni stylisti.

Spoľahlivou voľbou sú nalepovacie podprsenky. Zlá správa je, že ich na koži ucítite a odstraňovanie môže byť trošku nepríjemné. Fungujú podobne ako veľká náplasť. Na druhú stranu niektoré z nich vás podržia až do veľkosti košíčkov H a naozaj ich pod šatami nikto neobjaví.

Nie každá ale sadne pod všetky strihy šiat. Preto si podrobne preštudujte návod k použitiu, než zvolíte tú správnu.

Šaty s hlbokým dekoltom

5. Šaty s hlbokým dekoltom

Také šaty, ktoré každého chlapa z vás, v okolí 1 km, privedú k šialenstvu. Vrelo vám tento strih doporučujeme a navyše pre vás máme špeciálnu podprsenku pre hlboké výstrihy, ktorá udrží vaše vnady na mieste a pritom nezkazí efekt. Poradí si aj s veľkosťou 80/D.

A ak máte k hlbokému výstrihu ešte odhalený chrbát alebo potrebujete väčšiu veľkosť, vyskúšajte nalepovacie modely U-Style Bra, alebo Bye Bra.

Šaty s holým chrbtom

6. Šaty s holým chrbtom

Aj tento strih je veľká výzva. Záleží na tom či potrebujete poprsie pozvdihnúť a zväčšiť, alebo naopak, skrotiť.

V prvom prípade vám predstavujeme podprsenku, ktorej sa hovorí motýlik. Rozšnurujete zapínanie, pohodlne nalepíte na kožu a šnúrkami stiahnete a zaviažete. Push up efekt je zaručený aj keď podprsenka nemá ani zadný diel, ani ramienka! Poďakujete nám neskôr.

V opačnom prípade je opäť skvelou voľbou Bye Bra, ktorá si poradí s prsiami až do veľkosti košíčkov H.Šaty s asymetrickým výstrihom

7. Šaty s asymetrickým výstrihom

Ak si netrúfate vyraziť v trendy na jedno rameno strihnutých šatách či tope bez podprsenky, máte hneď niekoľko možností.

Príjemne vám bude v dobre padnúcej podprsenke bez ramienok, ale tá môže byť pod jemnými materiálmi vidieť.

Skvelú službu vám potom opäť preukáže neviditeľná nalepovacia Bye Bra, ktorú pod šatami nikto neodhalí. A ako už bolo povedané, funguje až do veľkosti košíčkov H.Šaty v štýle skoro nahá

8. Šaty v štýle “skoro nahá”

Pre všetky odvážne ženy, ktoré majú postavu tak k zožraniu, že nepotrebujú riešiť zakrytie problematických partií a vôbec nie, akú majú mať podprsenku, máme aj tak jeden tip.

Aj keď má vaše poprsie dokonalé tvary a vy môžete chodiť celoročne bez podprsenky, aj tak si zaobstarajte silikónové nálepky na bradavky. Nebudete pôsobiť lacne.

V prípade bujarejšieho poprsia vám poslúži opäť Bye Bra.