JavaScript nie je pravdepodobne povolený.
Pre bezproblémový chod stránok je vyžadovaný. Pre viac informácií kliknite tu.

Dvojdielne plavky

Dvojdielne plavky
Dvojdielne plavky z našej ponuky vždy perfektne sedia. Pýtate sa prečo? Vybrať si totiž môžete rozdielnu veľkosť spodného a horného dielu za rovnakú cenu! Máte väčšie boky, alebo Vás zvyčajne škrtí podprsenka od plaviek? Žiadny problém. Naše dvojdielne plavky Vám padnú bez jedinej chybičky.   V širokej ponuke nájdete dámske dvojdielne plavky v podobe sexy bikín, praktických tankín a tiež samostatné diely plaviek, ktoré môžete kombinovať podľa ľubovôle. Ďalej môžete vyberať z rozsiahlej ponuky vystužených plaviek s Push-Up efektom pre menšie prsia a naopak z XXL modelov pre veľké prsia. Dámske dvojdielne plavky pre plnoštíhle majú lichotivé strihy a dvojdielne plavky s vysokým pásom zasa efektívne sťahujú bruško. Kolekcia plaviek 2016 vyhovie všetkým vašim požiadavkám!

Dvojdielne plavky

Dvojdielne plavky z našej ponuky vždy perfektne sedia. Pýtate sa prečo? Vybrať si totiž môžete rozdielnu veľkosť spodného a horného dielu za rovnakú cenu! Máte väčšie boky, alebo Vás zvyčajne škrtí podprsenka od plaviek? Žiadny problém. Naše dvojdielne plavky Vám padnú bez jedinej chybičky.  

V širokej ponuke nájdete dámske dvojdielne plavky v podobe sexy bikín, praktických tankín a tiež samostatné diely plaviek, ktoré môžete kombinovať podľa ľubovôle. Ďalej môžete vyberať z rozsiahlej ponuky vystužených plaviek s Push-Up efektom pre menšie prsia a naopak z XXL modelov pre veľké prsia. Dámske dvojdielne plavky pre plnoštíhle majú lichotivé strihy a dvojdielne plavky s vysokým pásom zasa efektívne sťahujú bruško.

Kolekcia plaviek 2016 vyhovie všetkým vašim požiadavkám!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Potrebujete poradiť? Volajte na 0850 232 850

HOTLINE: 0850 232 850

Copyright 2005-2017 © ASTRATEX s.r.o. webdesign: PeckaDesign | Eshop Netdirect Shopcentrik | Servicing by Programia.cz

Plné tvary až -40 %
Shop roku